Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Gdańsk(GDN) do Barcelony(BARC)

Wylot z
Gdańsk, Polska PL
Lotnisko wylotu
Gdańsk, Rębiechowo (GDN)
Przylot do
Barcelona, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Barcelona, Dowolne lotnisko (BARC)
Promocja aktualna:
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 199,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Warszawy(WAWA) do Barcelony(BARC)

Z gdańskiego lotniska bezpośrednie połączenia na lotnisko Barcelona El Prat oferują linie Wizzair. Loty w sezonie letnim 2020 realizowane są dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wyloty z Gdańska o godzinie 18:20, lądowanie w Barcelonie o godz 21:15. Loty na trasie Barcelona – Gdańsk także dwa razy w tygodniu (środa, niedziela) o godz 21:55-01:15. W sezonie jesienno-zimowym 2020/2021 połączenia są zawieszone. Sprzedaż biletów online na trasie Gdańsk- Barcelona El Prat dostępna 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą węgierskich linii Wizzair z Gdańska do Barcelony.

Aktualne loty Gdańsk(GDN) - Barcelona (BARC)

Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-08-01 17:35 Gdańsk (GDN)
2022-08-01 20:40 Reus (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6062
FR
2022-08-08 21:05 Reus (REU)
2022-08-09 01:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 1
Cena: 654 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-08-01 17:35 Gdańsk (GDN)
2022-08-01 20:40 Barcelona (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 1706
W6
2022-08-10 22:00 Barcelona (REU)
2022-08-11 02:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 2
Cena: 660 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-07-29 11:45 Gdańsk (GDN)
2022-07-29 14:50 Reus (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6062
FR
2022-08-08 21:05 Reus (REU)
2022-08-09 01:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 3
Cena: 666 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-07-29 11:45 Gdańsk (GDN)
2022-07-29 14:50 Barcelona (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 1706
W6
2022-08-10 22:00 Barcelona (REU)
2022-08-11 02:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 4
Cena: 672 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-08-01 17:35 Gdańsk (GDN)
2022-08-01 20:40 Barcelona (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 1706
W6
2022-08-03 22:00 Barcelona (REU)
2022-08-04 02:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 5
Cena: 707 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-08-01 17:35 Gdańsk (GDN)
2022-08-01 20:40 Reus (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6062
FR
2022-08-05 15:15 Reus (REU)
2022-08-05 19:20 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 6
Cena: 710 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-07-29 11:45 Gdańsk (GDN)
2022-07-29 14:50 Barcelona (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 1706
W6
2022-08-03 22:00 Barcelona (REU)
2022-08-04 02:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 7
Cena: 719 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
W6
2022-08-03 18:10 Gdańsk (GDN)
2022-08-03 21:15 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1706
W6
2022-08-10 22:00 Barcelona (BCN)
2022-08-11 02:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 8
Cena: 720 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6061
FR
2022-07-29 11:45 Gdańsk (GDN)
2022-07-29 14:50 Reus (REU)
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 6062
FR
2022-08-05 15:15 Reus (REU)
2022-08-05 19:20 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 9
Cena: 723 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka
2022-08-03 16:00 Gdańsk (GDN)
2022-08-04 01:30 Reus (BCN)
1
FR 8510
2022-08-03 16:00 Gdańsk (GDN)
2022-08-03 17:25 Oslo (TRF)
FR
2
VY 8539
2022-08-03 22:05 Oslo (OSL)
2022-08-04 01:30 Barcelona (BCN)
VY
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
VY 6062
FR
2022-08-08 21:05 Reus (BCN)
2022-08-09 01:10 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Barcelona 10
Cena: 728 PLN