Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Poznania(POZ) do Barcelony(BARC)

Wylot z
Poznań, Polska PL
Lotnisko wylotu
Poznan, Ławica (POZ)
Przylot do
Barcelona, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Barcelona, Dowolne lotnisko (BARC)
Promocja aktualna:
2020-07-31
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 199,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Poznania(POZ) do Barcelony(BARC)

Tanie linie Ryanair oferują loty z Poznania do Barcelony na lotnisko Barcelona Girona (GRO). Połączenia odbywają się w sezonie letnim 2020 dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty z Poznania w czwartki startują o godz 12:30, planowane lądowanie w Hiszpanii o godz 15:00, w niedziele o godz 20:40-23:10. Loty powrotne z Barcelony do Poznania także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 15:25-18:00 oraz w niedziele o godz 17:40-20:15. W sezonie jesienno-zimowym 2020/2021 loty są zawieszone. Sprzedaż biletów online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Poznań(POZ) - Barcelona (BARC)

Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 5122
FR
2020-09-06 19:30 Girona (GRO)
2020-09-06 23:05 Poznań (POZ)
Lot Poznań - Barcelona 1
Cena: 289 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2020-09-07 12:55 Barcelona (GRO)
2020-09-07 20:20 Poznań (POZ)
1
FR 6374
2020-09-07 12:55 Barcelona (BCN)
2020-09-07 14:55 Paryż (BVA)
FR
2
W6 1922
2020-09-07 17:25 Paryż (BVA)
2020-09-07 19:20 Poznań (POZ)
W6
Lot Poznań - Barcelona 2
Cena: 305 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka
2020-09-11 20:45 Barcelona (GRO)
2020-09-12 17:55 Poznań (POZ)
1
FR 7808
2020-09-11 20:45 Barcelona (BCN)
2020-09-11 22:05 Londyn (LTN)
FR
2
W9 1902
2020-09-12 13:55 Londyn (LTN)
2020-09-12 16:55 Poznań (POZ)
W9
Lot Poznań - Barcelona 3
Cena: 305 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 5122
FR
2020-09-10 16:25 Girona (GRO)
2020-09-10 20:00 Poznań (POZ)
Lot Poznań - Barcelona 4
Cena: 313 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Reus (GRO)
Przylot
Czas podróży: 20h 15m / 1 przesiadka
2020-09-08 16:25 Reus (GRO)
2020-09-09 13:40 Poznań (POZ)
1
FR 3843
2020-09-08 16:25 Reus (REU)
2020-09-08 17:40 Londyn (STN)
FR
2
FR 2336
2020-09-09 09:45 Londyn (STN)
2020-09-09 12:40 Poznań (POZ)
FR
Lot Poznań - Barcelona 5
Cena: 313 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka
2020-09-11 07:20 Barcelona (GRO)
2020-09-12 00:45 Poznań (POZ)
1
FR 9811
2020-09-11 07:20 Barcelona (BCN)
2020-09-11 08:50 Londyn (STN)
FR
2
FR 5062
2020-09-11 20:50 Londyn (STN)
2020-09-11 23:45 Poznań (POZ)
FR
Lot Poznań - Barcelona 6
Cena: 329 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 16h 45m / 1 przesiadka
2020-09-11 19:40 Barcelona (GRO)
2020-09-12 13:25 Poznań (POZ)
1
FR 9815
2020-09-11 19:40 Barcelona (BCN)
2020-09-11 21:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 2336
2020-09-12 09:30 Londyn (STN)
2020-09-12 12:25 Poznań (POZ)
FR
Lot Poznań - Barcelona 7
Cena: 332 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 18h 40m / 1 przesiadka
2020-09-09 22:15 Barcelona (GRO)
2020-09-10 17:55 Poznań (POZ)
1
FR 7808
2020-09-09 22:15 Barcelona (BCN)
2020-09-09 23:35 Londyn (LTN)
FR
2
W9 1902
2020-09-10 13:55 Londyn (LTN)
2020-09-10 16:55 Poznań (POZ)
W9
Lot Poznań - Barcelona 8
Cena: 332 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka
2020-09-08 20:45 Barcelona (GRO)
2020-09-09 17:55 Poznań (POZ)
1
FR 7808
2020-09-08 20:45 Barcelona (BCN)
2020-09-08 22:05 Londyn (LTN)
FR
2
W9 1902
2020-09-09 13:55 Londyn (LTN)
2020-09-09 16:55 Poznań (POZ)
W9
Lot Poznań - Barcelona 9
Cena: 336 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 5123
FR
2020-08-30 22:30 Poznań (POZ)
2020-08-31 01:00 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka
2020-09-08 07:30 Girona (GRO)
2020-09-09 00:45 Poznań (POZ)
1
FR 9335
2020-09-08 07:30 Girona (GRO)
2020-09-08 08:40 Bristol (BRS)
FR
2
FR 8216
2020-09-08 20:35 Bristol (BRS)
2020-09-08 23:45 Poznań (POZ)
FR
Lot Poznań - Barcelona 10
Cena: 352 PLN