Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Wrocławia(WRO) do Barcelony(BARC)

Wylot z
Wrocław, Polska PL
Lotnisko wylotu
Wrocław, Strachowice (WRO)
Przylot do
Barcelona, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Barcelona, Dowolne lotnisko (BARC)
Promocja aktualna:
2021-01-31
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 99,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Wrocławia(WRO) do Barcelony(BARC)

Bezpośrednie połączenia z Wrocławia do Barcelony na lotnisko Girona (GRO) oferują linie Ryanair. Loty realizowane są w sezonie letnim 2020 raz w tygodniu w soboty. Wyloty z Wrocławia odbywają się o godz 07:05, planowane lądowanie na lotnisku Barcelona Girona o godz 09:30. Powrotne loty z Barcelony do Wrocławia również raz w tygodniu (soboty) o godz 10:00-12:25. Sprzedaż biletów online lub telefonicznie z Wrocławia do Barcelony tanimi liniami Ryanair przez 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Wrocław(WRO) - Barcelona (BARC)

Wylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
1
FR 1927
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-07 23:30 Dublin (DUB)
FR
2
FR 3977
2021-03-08 10:25 Dublin (DUB)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka
2021-03-10 11:30 Barcelona (BCN)
2021-03-10 21:35 Wrocław (WRO)
1
EI 563
2021-03-10 11:30 Barcelona (BCN)
2021-03-10 13:25 Dublin (DUB)
EI
2
FR 1926
2021-03-10 17:05 Dublin (DUB)
2021-03-10 20:35 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Barcelona 1
Cena: 702 PLN
Wylot
Czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka
2021-03-06 11:50 Wrocław (WRO)
2021-03-06 16:35 Barcelona (BCN)
1
KL 1272
2021-03-06 11:50 Wrocław (WRO)
2021-03-06 13:35 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1673
2021-03-06 14:25 Amsterdam (AMS)
2021-03-06 16:35 Barcelona (BCN)
KL
Przylot
Czas podróży: 17h 55m / 1 przesiadka
2021-03-13 17:25 Barcelona (BCN)
2021-03-14 12:20 Wrocław (WRO)
1
KL 1674
2021-03-13 17:25 Barcelona (BCN)
2021-03-13 19:55 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1271
2021-03-14 09:40 Amsterdam (AMS)
2021-03-14 11:20 Wrocław (WRO)
KL
Lot Wrocław - Barcelona 2
Cena: 747 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2021-03-03 21:00 Wrocław (WRO)
2021-03-04 10:50 Barcelona (BCN)
1
FR 1927
2021-03-03 21:00 Wrocław (WRO)
2021-03-03 22:35 Dublin (DUB)
FR
2
EI 562
2021-03-04 07:20 Dublin (DUB)
2021-03-04 10:50 Barcelona (BCN)
EI
Przylot
Czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka
2021-03-10 11:30 Barcelona (BCN)
2021-03-10 21:35 Wrocław (WRO)
1
EI 563
2021-03-10 11:30 Barcelona (BCN)
2021-03-10 13:25 Dublin (DUB)
EI
2
FR 1926
2021-03-10 17:05 Dublin (DUB)
2021-03-10 20:35 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Barcelona 3
Cena: 756 PLN
Wylot
Czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-08 10:50 Barcelona (BCN)
1
FR 1927
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-07 23:30 Dublin (DUB)
FR
2
EI 562
2021-03-08 07:20 Dublin (DUB)
2021-03-08 10:50 Barcelona (BCN)
EI
Przylot
Czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka
2021-03-10 11:30 Barcelona (BCN)
2021-03-10 21:35 Wrocław (WRO)
1
EI 563
2021-03-10 11:30 Barcelona (BCN)
2021-03-10 13:25 Dublin (DUB)
EI
2
FR 1926
2021-03-10 17:05 Dublin (DUB)
2021-03-10 20:35 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Barcelona 4
Cena: 780 PLN
Wylot
Czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka
2021-03-03 11:50 Wrocław (WRO)
2021-03-03 23:05 Barcelona (BCN)
1
KL 1272
2021-03-03 11:50 Wrocław (WRO)
2021-03-03 13:35 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1681
2021-03-03 20:55 Amsterdam (AMS)
2021-03-03 23:05 Barcelona (BCN)
KL
Przylot
Czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2021-03-09 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-09 12:20 Wrocław (WRO)
1
KL 1662
2021-03-09 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-09 08:30 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1271
2021-03-09 09:40 Amsterdam (AMS)
2021-03-09 11:20 Wrocław (WRO)
KL
Lot Wrocław - Barcelona 5
Cena: 800 PLN
Wylot
Czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka
2021-03-03 11:50 Wrocław (WRO)
2021-03-03 23:05 Barcelona (BCN)
1
KL 1272
2021-03-03 11:50 Wrocław (WRO)
2021-03-03 13:35 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1681
2021-03-03 20:55 Amsterdam (AMS)
2021-03-03 23:05 Barcelona (BCN)
KL
Przylot
Czas podróży: 22h 20m / 1 przesiadka
2021-03-09 13:00 Barcelona (BCN)
2021-03-10 12:20 Wrocław (WRO)
1
KL 1670
2021-03-09 13:00 Barcelona (BCN)
2021-03-09 15:25 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1271
2021-03-10 09:40 Amsterdam (AMS)
2021-03-10 11:20 Wrocław (WRO)
KL
Lot Wrocław - Barcelona 6
Cena: 800 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
1
FR 1927
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-07 23:30 Dublin (DUB)
FR
2
FR 3977
2021-03-08 10:25 Dublin (DUB)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2021-03-14 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-14 12:20 Wrocław (WRO)
1
KL 1662
2021-03-14 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-14 08:30 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1271
2021-03-14 09:40 Amsterdam (AMS)
2021-03-14 11:20 Wrocław (WRO)
KL
Lot Wrocław - Barcelona 7
Cena: 811 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
1
FR 1927
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-07 23:30 Dublin (DUB)
FR
2
FR 3977
2021-03-08 10:25 Dublin (DUB)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2021-03-11 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-11 12:20 Wrocław (WRO)
1
KL 1662
2021-03-11 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-11 08:30 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1271
2021-03-11 09:40 Amsterdam (AMS)
2021-03-11 11:20 Wrocław (WRO)
KL
Lot Wrocław - Barcelona 8
Cena: 811 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
1
FR 1927
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-07 23:30 Dublin (DUB)
FR
2
FR 3977
2021-03-08 10:25 Dublin (DUB)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2021-03-16 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-16 12:20 Wrocław (WRO)
1
KL 1662
2021-03-16 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-16 08:30 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1271
2021-03-16 09:40 Amsterdam (AMS)
2021-03-16 11:20 Wrocław (WRO)
KL
Lot Wrocław - Barcelona 9
Cena: 811 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
1
FR 1927
2021-03-07 21:55 Wrocław (WRO)
2021-03-07 23:30 Dublin (DUB)
FR
2
FR 3977
2021-03-08 10:25 Dublin (DUB)
2021-03-08 13:50 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2021-03-09 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-09 12:20 Wrocław (WRO)
1
KL 1662
2021-03-09 06:00 Barcelona (BCN)
2021-03-09 08:30 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1271
2021-03-09 09:40 Amsterdam (AMS)
2021-03-09 11:20 Wrocław (WRO)
KL
Lot Wrocław - Barcelona 10
Cena: 811 PLN